411Th Residence One Bedroom Apartment

Основни удобства

  • 66 m²

Местоположение

    Разположен в Studentski Grad област, 411Th Residence One Bedroom Apartment апартамент предлага настаняване с изглед към градината.

    Plazza е на 0.6 км от апартамента, а 4KM Party Center е на 3.7 км разстояние. Няколко ресторанта, такива като Bizarre Bar & Dinner и Restaurant Blaze, са на 400 метра от 411Th Residence One Bedroom Apartment апартамент. Близките атракции включват Winter Palace of Sports в непосредствена близост до имота.

    Предлага се мини кухня. 411Th Residence One Bedroom Apartment апартамент е на 5 минути с кола от летище София.

    Важна информация

    Настаняване: от 15:00 до 23:30
    Напускане на хотела: до 11:00
    Номер на лиценза625842

    Опции за стая в 411Th Residence One Bedroom Apartment София

    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка 411Th Residence One Bedroom Apartment София Стая снимка
    Апартаменти с една спалня

    Размер: 66 m²

    Тип легло: 1 Двойно легло

    Повече информация +

    Местоположение на 411Th Residence One Bedroom Apartment София

    Забележителности
    Страхотни ресторанти
    Транспорт

    Отзиви на гости на 411Th Residence One Bedroom Apartment София

    Тук можете да намерите проверени отзиви, които нашите потребители са публикували на този уебсайт

    Все още няма отзиви :(

    Ако сте отсядали в този хотел, споделете впечатленията си с нас, моля

    Напишете преглед

    Напишете преглед

    Кога пътувахте?

    Вашата рейтингова точка

    Много лошо
    Отличен

    Вашите данни

    Откъде сте?
    Благодаря ви! Благодарим ви, че отделихте време да споделите опита си. Вашето мнение ще бъде публикувано скоро.

    Прегледът не е изпратен.

    Моля, опитайте отново.

    Популярни хотели в България

    Благодарим ви за абонамента
    Валута
    • USD Американски Долар
    • EUR Евро
    • GBP Британски Паунд
    • AUD Австралийски Долар
    • CAD Канадски Долар
    • BRL Бразилски Реал
    • CNY Китайски Юан
    • CZK Чешка Крона
    • DKK Датска Крона
    • HKD Хонгконгски Долар
    • ILS Нов израелски шекел
    • JPY Японска Йена
    • MYR Малайзийски ринггит
    • NZD Новозеландски Долар
    • NOK Норвежка Крона
    • PLN Полски злоти
    • RON Нова румънска леа
    • RUB Руска Рубла
    • SAR Саудитски Реал
    • SGD Сингапурски Долар
    • ZAR Южноафрикански Ранд
    • KRW Южнокорейски Вон
    • SEK Шведска Крона
    • CHF Швейцарски Франк
    • TRY Турска Лира
    • UAH Украинска Гривна
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Тай Бат
    Избор на език
    Проверете най-добрите налични тарифи
    Въведете вашите дати, за да видите цените
    Регистрация на
    Напускане на сайта
    Гости
    2 гости

    Възрастни:

    2

    Деца:

    0
    411Th Residence One Bedroom Apartment София